| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ma gandesc sa ma fac hairstyles ( stiu cate ceva despre par, matreata, caderea parului, ingrasarea, etc. ) si stiu ca am nevoie de cursuri pentru asa ceva. Insa mama imi zice ca mai intai trebuie sa termin cls a 12 (ca sa am medie mare ) si sa i-au bacul si dupa ce dau la facultate o sa pot sa fac asa ceva. Insa mie mi se pare prea tarziu... Se poate si dupa ce termini cls 12? adica sa nu fie prea tarziu sau trebuie sa ma apuc de acum ca sa stiu ce ma asteapta? FUNDA

Răspuns Câştigător
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
După terminarea celor 12 clase şi după ce iei Bacul, poţi urma cursuri de HairStyles ca apoi să te angajezi în domeniu.
O zi bună!

1 răspuns:
| Alex a răspuns:

Pai poti sa faci facultate la frecventa redusa si te apuci de hairstyles in acelasi timp.