| NicolasGabriel a întrebat:

Ma intreb in ce cariera asi castiga mai mult.Ca avocat sau ca psiholog?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| WhothefuckamI a răspuns:

Parerea mea e ca avocatii castiga mai mult dar au o meserie mai grea. Pe cand psihologii au treaba mai usoara sa zicem... si au un venit cu putin mai mic.
Concluzie; Recomand psiholog

4 răspunsuri:
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Avocat,sigur. Funda?

| Fata026 a răspuns:

Salut!
In primul rand depinde ce iti place. La avocat se primeste mai mult in jur de 4000 de lei, desigur urmand facultatea de drept. Si psihologul primeste destul de mult si este si un job bun dar nu se primeste mai mult decat un avocat. Sper ca te-am ajutat! :*

| BiuL a răspuns:

Daca ai clienti destui, castigi mai bine ca avocat.

| onasis1961 a răspuns:

Avocatul dintre cei doi expusi de tine, dar cel mai mult castiga notarii!