| piticdecasa a întrebat:

Salut,ma numesc Alin si ma confrunt cu o dilema. In cateva saptamani voi schimba domiciliul intr.un alt oras,Bucuresti,si habar nu am ca ce as putes lucra. In orasul actual,am lucrat ca operator date la un depozit de piese auto, insa la Bucuresti habar nu am ca ce m.as putea angaja. Pe scurt ma pricep la toate,stiu din fiecare.
La ce tine de hardware IT excelez.
Ma pricep foarte bine la lucrul cu Pc.
Nu cunosc programare.
Ma mai joc prin Photoshop,dar nu la nivel onalt,doar ma joc.
Cunosc putin Seo.
Ma pricep sa pun la punct un site,aici ma refer la ce tine de promovare,modificare,ma pricep la ce tine de wordpress.
Ma mai joc cu logouri si carti de vizita,fac modele si imi pun ideile in practica.
Deci in general cam ce faci zilnic pe Pc.
In alta ordine de idei,ma pricep la a pune folii si autocolant auto, la partea mecanica sunt destul de novice.
In ce domenii credeti ca m.as putea angaja? Eu v.am spus la ce ma pricep. Astept idei, am mare nevoie de ideile voastre.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pai cu asa cunostinte prin domenii diferite iti faci griji?
Sanatos sa fi si sa ai chef de munca, ca de rupt oase se gaseste numai daca vrei.
Asa cam odata ajuns in noua locatie, iti cumperi un ziar ( asta dupa ce te-ai instalat la noua locuinta) si cauti ofertele de munca.
O zi bunahappy