| MariomariusMariomarius123 a întrebat:

Salut, ma numesc Marius, am 16 ani si as vrea sa îmi încep carierea la un club de fotbal ce joacă în seria d Italia si eu joc pe postul fundaș lateral si nu prea imi gasesc locul in teren, vreau sa ma ajuți cu niște sfaturi.

2 răspunsuri:
| florin926481f a răspuns:

Schimba pozitia si vezi cum te descurci

| CatalinB11 a răspuns:

Antrenorul ar trebui sa fie persoana in masura sa iti observe calitatile si aptitudinile si sa te repartizeze acolo unde te potrivesti mai bine. De altfel, trebuie sa incerci sa iti dai seama unde poti evolua mai eficient.