| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Ma numeste Liviu si lucrez la o firma IT. Prin colaborare cu o alta firma de IT am distribuit calculatoare prin prorgamul EURO 200. Din greseala am pierdut 9 cupoane euro 200. Precizez ca am dat calculatoarele la clienti am facturile la ele doar ca numai am cupoanele euro 200. Stiti unde trebuie sa merg pentru a scoate altele tot pe aceleasi nume?... Sau trebuie sa scot din buzunar 7200 lei? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| anadgorg a răspuns:

Vrei un venit in plus? Noi am gasit solutia pentru tine cu o noua afacere : http://www.maildirect.ro/inregistrare/848d6ef65ed41c597c5106866df340eb