| Mitache_George_1999 a întrebat:

Salut ma poate ajuta cineva cu cateva explicatii. Vreau sa ma recrutez la armata Americana dupa 12 clase si vreau sa o o cariera adevarata.Nu stiu unde este mai greu la trupele special ori la trupele special puscasii marini, adica unde se fac antrenamente mai grele

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Mergand pe ideea ca o sa si intri, ceea ce ma cam indoiesc profund (chestii de viza, etc) crezi ca cei recrutati de orice armata din afara tarii sunt trimis in locuri idilice sa ajute batranii sa treaca strada?

| StefanKogut a răspuns:

Nu cred ca poti daca nu esti cetatean american. Din cate stiu, singura tara care recruteaza cetateni straini este Franta si pentru asta a creat o organizatie speciala: Legiunea Straina.

| DanielSturgide a răspuns:

Poti fi recrutat in statul islamic este mai usor laughing)