| Saw3Danny a întrebat:

Salut, ma tot bate gandul sa plec in strainatate sa fac ceva bani mai multi, am vazut diferite firme ce fac contract de munca cu plecare din Romania, ofera cazare si transport la locul de munca... stie cineva cum e cu cazarea si ce conditii sunt, cate persoane in camera?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Relativă treaba: de la caz la caz pot fi in "cameră" câte unul sau câte o sută și implicit condiții diferite. Și mai depinde de ceea ce vei face: scoți sparanghel din brazdă sau scrii linii de cod pe un computer

1 răspuns:
| Paul754880338 a răspuns:

Nu te astepta la un hotel sau o pensiune. Cel ce va face bani in povestea asta este cel care iti inlesneste plecarea si poate cel care te angajeaza. Asta pentru ca va acoperi un segment din piata munci unde dezechilibrul dintre cerere si oferta este evident. Este vorba despre o munca grea la care nu prea ravnesc localnicii, sau un profesie cu adevarat cautata dar mai slab platita decat daca ar fi prestata de un localnic. Daca esti tanar, hotarat si stiind asta esti suficient de motivat incat sa treci peste, atunci, mergi inainte. Succes!