| Muhai a întrebat:

Salut! Mai am puțin și termin liceul, vreau să iau bacul și să îmi încerc norocul la poliție,dacă nu intru mă gândeam să plec în străinătate, intr o țară nordică, țin să menționez ca știu limba engleză la un nivel destul de bun, ce sfaturi îmi puteți da?

2 răspunsuri:
| andreiul539 a răspuns:

Să pui mâna să te apuci să înveți de acum, fără nici un mâine de acum.

| Violleta2022 a răspuns:

Sa incerci sa faci o meserie sau calificare in tara, ca nici o tara nordica nu primeste muncitori necalificati.
Mai repede gasesti de munca in Spania, la capsuni si asparagus, ca muncitor necalificat.