| krewooo a întrebat:

Marți am susținut examenul psihologic pentru admiterea în vederea Academiei de Politie. Vreau sa marturisesc ca am câteva emoții înainte de a primi rezultatul. Psihologicu s-a desfășurat pe 4 etape. 1. Am primi fisa anamnestica - aici am făcut tot ok. 2 - ceva de recunoscut figuri geometrice. aici din 2 pagini am reusit cam 1.8 din pagina ( 92%) - era pe timp. 3- ne-au dat un set de 14 teste fiecare cu subpuncte. si totalul de subpunctele erau 96. ( aici mi-e puțin frica ). din cele 96, doar la 62 cam asa am ajuns. restul le-am făcut. ar fi motive de ingrijorare? Care ar fi șansele unui rezultat nefavorabil în condițiile în care celelalte sunt destul de ok? Mulțumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar cineva de la oficiali iti poate raspunde la asa ceva, si nicidecum aici.
Norocul sa fie cu tine, se intra greu la Academie!