| irinuta1113 a întrebat:

Salut media 7, 80 este buna pentru clasa a 8 sau a 10?

7 răspunsuri:
| DarthRevan a răspuns:

E o medie oarecum buna, putin peste medie, dar nici una grozava happy.Cea mai buna este de peste 8. De la 8, 40, 8, 50 +

| DarthRevan a răspuns:

Ti-as sugera sa inveti daca vrei un,, anturaj bun" daca vrei sa fii o fata cu CAP, sau daca vrei sa fii o fata usuratica vei ajunge intr-un anturaj care te va forma incat sa devi o fata usuratica.Crede-ma din propria experienta am fost in 3 licee, oamenii te influenteaza mai ales la varsta ta! Asa ca ai grijawinking

| irinuta1113 explică (pentru DarthRevan):

Eu chiar invat sunt foarte desteapta la istorie biologie si chimie, insa ma strica fizica, franceza, matematica sad chiar imi dau staruinta

| DarthRevan a răspuns (pentru irinuta1113):

laughing Te cred Irinuta, vreau doar sa ai grija de sufletul tau.Atatea fete se lasa influentate pacalite de trend,, mainstream" de tot ce e la moda incat ajung sa se vinda usor, putine fete si putini baieti mai sunt autentici, pentru asta iti trebuie si o educatie buna, dar societatea din pacate nu mai promoveaza educatia cel putin in Romania nu se promoveaza dezvoltarea personala si atatea concepte care au fost testate si implementate in USA si trai mult mai dezvoltate.Deci avem un mic dezavantaj de gandire si mindset in tara noatra,dar asta nu trebuie sa ne descurajeze happy Adica na,eu iti dau un hug,invata cat de bine poti,lasa emotiile, ai incredere si gandeste-te ca eu am suferit enorm si inca sunt un baiat singur, inca nu am nici o iubita, inca nu am prieteni apropiati cu toatea asta am inca speranta! Asa ca gandeste-te la mine ca exemplu ca na, oricum sunt si situatii mai rele.Ai incredere, iubeste-te! Esti draguta si sper sa evoluezi, sa iti pese de tine si de ce vei ajunge in viata asta, e nevoie de tineri care sa fie un exemplu bun pentru altii!

| irinuta1113 explică (pentru DarthRevan):

Mersi de sfaturi si eu am 16 ani si nu m-am intalnit niciodata cu un baiat si, nici nu m-am sarutat.

| DarthRevan a răspuns (pentru irinuta1113):

Am suferit mult de asta ti-am zis! eu am 19 ani happy

| DarthRevan a răspuns (pentru irinuta1113):

Fa ce simti, dar nu fa ceva sa regreti, traieste-ti viata ta, fa asa cum vrei tu nu cum vor altii, dar incearca sa faci lucrurile in asa fel incat sa nu regreti mai tarziu happy