| coco4782 a întrebat:

Mi-am deschis un server de CS:1.6 si tot timpul am probleme cu el, ba se inchide de la vreo eroare, ba de la harta, ba are lag. Ajutat-ma cu un server gata facut 100% fara lag si booster pe platforma LINUX.
Hostul il am de la hostultau.com
Serverul il bag prin ftp apoi il personalizez eu big grin

Răspuns Câştigător
| AlexRAC a răspuns:

Cred. daca totusi mai este "on" bagai functions.amxx;
iar daca te gandesti sa iti redeschizi ia unul de la zeroping.ro

6 răspunsuri:
| AlexRAC a răspuns:

Salut.
Daca vrei de vineri dupa amiaza sunt liber. Te pot ajuta eu sa il faci, ma descurc happy.
adauga-ma: rico_cs16

| coco4782 explică (pentru AlexRAC):

L-am inchis deoarece era hostul foarte prost, cadea dedicatul des big grin Multumesc oricum happy

| coco4782 explică (pentru AlexRAC):

Multumesc pentru sfat! In comunitate cs16 sunt numai servere de la zeroping si krond, cele mai bune hosturi

| AlexRAC a răspuns (pentru coco4782):

Daca te decizi cauta-ma te rog ca te ajut. Termin cu bac-ul maine.

| coco4782 explică (pentru AlexRAC):

Succes la rezultate! happy

| AlexRAC a răspuns (pentru coco4782):

Mc big grin

| AlexRAC a răspuns (pentru coco4782):

Cred. daca totusi mai este "on" bagai functions.amxx;
iar daca te gandesti sa iti redeschizi ia unul de la zeroping.ro