| alex_9253 a întrebat:

Mie imi place foarte mult sa cant. Din toamna voi lua lectii de canto si am auzit ca oul crud iti face vocea mai frumoasa.Cam cat timp trebuie sa urmez cu oul crud fiindca nu vreau sa am o voce prea subtire.Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| warfare a răspuns:

Pai, depinde, trebuie sa stiu in cat timp is face efectul oul, pe zi daca iti face vocea mai frumoasa cu 20 la suta per zi inseamna ca trebuie sa mananci vreo doua saptamani sau o luna

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Eu cred, ca cel putin o luna-doua.

| Zara_8585 a răspuns:

O saptamanahappy