| Sh4adow a întrebat:

Salut, momentan sunt elev (clasa a 10) la un liceu cu profil matematica-informarica intensiv si as vrea sa urmez o academie militara.Care ar fi cea mai recomandata privind securitatea cibernetică. Si ce examene ar trebui sa dau la ei dupa bac.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

In informatica - si mai ales in securitate cibernetica - trebuie sa stii ca, o greseala de un singur semn (in programare) poate fi greu de gasit sau chiar catastrofala!
Tu ai facut 2 asemenea greseli in intrebarea pusa.

| Sh4adow explică (pentru Bula):

La intrebare n-ai raspuns, iar pe mine nu m-ai ajutat. In concluzie ai încercat sa pari inteligent, dar ai cam eșuat.