| anonim_4396 a întrebat:

Nu am luat bacul, sunt ingrijorat si vreau sa ma schimb.
Am reluat cursurile si ma gandesc sa incerc anul viitor daca nu acesta
Stie cineva daca imi ramane undeva chestia asta?

Răspuns Câştigător
| valentina2392 a răspuns:

Faptul ca ai picat la BAc nu o sa raman nicaieri scris. Dar daca-l iei, o sa-ti ramana diploma toata viata. Care o sa te ajute mai departe. Indiferent de ce ai alege, facultate sau loc de munca!
PS: Succes in invatat!

1 răspuns:
| AdelinaC a răspuns:

In momentul de fata esti inregistrat la cei de la minister ca nu ai promovat atunci cand ai dat. Te poti duce si sa il dai iar, ori pe tot, ori doar la materiile la care ai picat. Apoi iti primesti diploma, pe care va scrie anul promovarii si notele obtinute. Nu va aparea nicaieri scris cand ai dat prima data si de cate ori ai picat.