| strategicul007 a întrebat:

Salut, nu stiu ce sa aleg intre facultatea de constructii si facultatea de inginerie a mediului, unde imi recomandati si ce o sa ajung la fiecare respectiv ce salar o sa am?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nici nu ai intrat la facultate si deja te gandesti la salariu? Cine stie ce va mai fi cand iesi tu de la facultate. Poate vom munci doar pe o coaja de paine si un kil de apa plata.

| Alfred0703 a răspuns:

De la prima ajungi la autostrazi si la a doua tot ceva de genul.

| Claxon987 a răspuns:

Constructii, vei fi inginer contructor, depinde ce iti alegi, ce fel specializare vrei, drumuri si poduri, constructii urbane. Si salariul depinde cat esti de bun, salariul se negociaza, dar pentru inceput cred ca de la 2500 lei incepe salariul celor fara experienta si cu studii superioare