| kayrux1 a întrebat:

Numele meu este Doru si visul meu este sa fiu Si ACTOR SI CANTARET. As vrea sa ajung la Hollywood. Stiu ca este foarte greu, dar vreau sa muncesc foarte mult. Imi doresc asta foarte mult. Simt ca pot. Vreau sa fac facultatea in S. U. A. Vreau sa ma mut acolo pe la 18-20 de ani. Simt ca pot. Cum pot sa imi valorific "talentul"? Ce facultate din strainatate sa urmez? Am sanse daca muncesc foarte mult? Pot sa am un nume de scena? Cum sa imi indeplinesc visele? Orice rasp. imi este de ajutor.
FUNDA!

2 răspunsuri:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Şcoală de Arte şi Teatru!

| Anca8080 a răspuns:

Pune-ti intrebarea si aici https://ask.fm/ramonappsc. happy
Trebuie sa o pui de mai multe ori la ore diferite, fiindca primeste foarte multe intrebari, dar mereu da raspunsuri bune si folositoare, asa ca merita. Doar incearca, chiar daca probabil vei fi sceptic.