| MariusCristianCMC a întrebat:

Odata la cat timp iti da skinuri in CS GO? Prietenului meu i-a dat un skin si nici nu a jucat la fel de bine ca mine si nici mai mult
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Anonim0204 a răspuns:

Salut, De obicei "Cs:Go-ul" da skinuri la sfarsitul unui meci, de obicei in functie de kill-uri, sau cand faci level up! (Cateodata daca ai noroc sa iti pice skin iti pica, daca nu nu) Spor la Joc!

5 răspunsuri:
| N2cu12345 a răspuns:

Salut skinurile le poti primi cand joci partide competitive dar asa la o parte din timp
Funda te rog

| CristianAndrei2016 a răspuns:

Iti da skin cand faci cate un lvl, dar nu iti da la fiecare level... happy

| Baiatbaietos69 a răspuns:

Cei care au facut mai multe pacate au o sansa mai mica de a primi un skin, deci trebuie sa te duci la biserica zilnic. Te rog da-mi FUNDa.

| Puyasigeorgehora a răspuns:

Cand faci un nivel. Dropul de la nivel se reseteaza o data pe saptamana, in fiecare miercuri, atunci faci un nivel si primesti skin. Cutiile iti pot pica oricand

| Laurentiuu123 a răspuns:

Skinurile din csgo sunt random sau in functie de rezultatele dintr-un meci (nu doar a tele ci si a altor persoane din meci. ) Aici ma refer la kill-uri, dead-uri, frag-uri, asisturi.