| Mimiiiiii a întrebat:

Pareri.Credeti ca cariera de psiholog este o alegere buna?

Răspuns Câştigător
| MaryyraM a răspuns:

Sigur ca da..salariul e bun..stai intr-un cabinet si consolezi oameni. happy

6 răspunsuri:
| andrei1237 a răspuns:

Desigur,ajuti oamenii.

| catalinmobil a răspuns:

Naa e buna!

| tombraiderunderworld a răspuns:

Mie mi se pare putin c-am grea dar este frumoasa daca iti place ceea ce faci :* pup

| AlexBpm a răspuns:

Frumoasa meserie dar sa fim sinceri cine mai cere ajutorul unui psiholog? Daca ai un venit din alta parte poti sa te faci psiholog din pasiune

| FlaviusDaniel a răspuns:

Anul trecut am fost la UVT la o prezentare la profilul Psihologie. Acolo s-a spus ca poti sa faci facultatea daca iti place domeniul, dar oare cati psihologi au iesit acum de pe bancile facultatii? Au toti un venit la momentul de fata?