Întrebare recomandată | AndeT a întrebat:

Pentru un absolvent de facultatea de fizica ( fizica informatica sau fizica tehnologica) ce posibilitati de angajare sunt?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai la fizica informatica faci si ceva programare iar locuri de munca pentru programatori... ca.calau

| neutrino a răspuns:

Depinde in primul rand de media cu care ai absolvit facultatea, apoi de localitatea in care vrei sa profesezi si, nu in ultimul rand, de relatiile pe care le ai. Cele doua facultati sunt inca bune.