| chelstone a întrebat:

Salut, poate sa ma ajute cineva, de preferat din proprie experienta, mi-ar placea sa lucrez pe un vas de croaziera, dar nu prea stiu cum as putea reusi, puteti sa-mi recomandati o firma de recuitment de incredere, sau ceva sfaturi (exemple), cum ati reusit voi?! Cam cata experienta se cere pentru un job de nivel entry?! Ma intereseaza un job in domeniul culinar. Multumesc, sper sa ma poata ajutat cineva cat de cat.

1 răspuns:
| DespreHostel a răspuns:

Poti contacta direct companiile de croaziera, trebuie sa fie engleza si sa stii sa inoti.