| Stan_Marian_2000 a întrebat:

Salut,poate sa-mi spuna cineva care este sau a terminat la academia de politie sau la scolile de subofiteri, ce te pune sa faci la vizita medicala la ochi?

5 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Sa faci ochii mari cat cepele

| Alverto a răspuns:

Sa țintești un un UZI și un M16

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citirea unor cifre si litere de pe un panou luminos, situat la distanta, apoi citirea unui text imprimat (testarea vederii la aproape). In acest moment, daca este nevoie, se prescriu ochelari.
Sursa aici :
https://www.reginamaria.ro/......ic-complet

| S417 a răspuns:

Sa recunosti spaga dintr-un milion de imagini laughing))))

| viorelman11 a răspuns:

Sa identifici litere si cifre de pe un panou. Literele si cifrele de pe panou scad ca dimensiune de sus in jos. Apoi trebuie sa identifici niste cifre colorate dintr-un album pentru a depista daltonismul. Succes.