| anonim_4396 a întrebat:

Pot fi actor chiar daca nu fac o facultate de actorie? Sa zicem ca merg la casting si le place fata mea si joc bine.cer ceva studii in domeniu? Parerea mea e ca nu, dar vreau sa fiu sigur.

2 răspunsuri:
| StaceyG a răspuns:

Ei bine parerea mea este ca dar ar trebui sa mergi la o facultate in acest domeni fiindca alti care au aceasta facultate au mai multe sanse sa ajunga actor decat tine. Sfatul meu este sa mergi la casting nu iti pierde sansa aceasta, cine stie poate o sa te adauge in echipa, dar poti sa faci o facultate.

| Danişor a răspuns:

Salut! ei bine ar trebui sa mergi la o facultate in aceste domenii findca altii care au aceasta facultate au parca mai multe sanse sa ajunga actor fata de cei ca tine.Mergi la casting si sa nu pierzi sansa aceasta, cine stie poate o sa te adauge in echipa, Mult succes!