| Szmigal32 a întrebat:

Salut, poti lua probele sportive la armata fara sa faci antrenamente pe traseu cu un profesor (doar sa te antrenezi singur)? Si cand iti poti baga dosarul la armata daca s-au scos locurile?

3 răspunsuri:
| Ciprian09 a răspuns:

Este simplu de întrat, ideea este sa și vrei treaba asta! Săptămâna asta s au scos 1000 și ceva de locuri.bafta

| pHantom1976 a răspuns:

Poti si singur, vointa sa ai. Pentru dosar mergi la centrul de recrutare iti explica el ce si cum

| RandomGirlOnInternet03 a răspuns:

Poți și singur, dar dacă ai posibilitatea este bine să mergi la 1-2 simulări ale traseului pentru a vedea cum te descurci?