| DaielDanielas156 a întrebat:

Salut prieteni, la anul am bacul și aș vrea să dau la Babeș-Bolyai pe Psihologie și Științele Educație. Totuși aș avea câteva întrebări pentru cei care au fost sau sunt la această facultate, anume:
-Se intră greu?
-Este o facultate grea?
-Cum sunt profesori?

2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Exista astfel de grupuri pe Facebook, cauta aici, sau in unul care nu e pentru admitere, ci general https://facebook.com/groups/admitereFPSEUBB/

| dullcat a răspuns:

Mai adaug sa mergi la targurile de primavara organizate pentru viitori boboci, unde fiecare facultate are un cort, fiind reprezentata de studenti care iti vor raspunde la orice intrebare.