| Knightwalker a întrebat:

Salut, puteti sa imi spuneti si mie despre probele care se dau la liceul de desen si daca se poate ce ore se fac si cate pe saptamana, dau funda?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi pe www.edu.ro
Pa, pa.

4 răspunsuri:
| M1Man a răspuns:

Ca probe, daca ai o diploma de pictura, nu vei avea.Insa ca desen vei face 2 zile pe saptamana DOAR DESEN.

| Knightwalker explică (pentru M1Man):

Dar ce ore se mai fac si cate pe saptamana si eu nu am diploma deci ce probe ar trebui sa dau?

| M1Man a răspuns (pentru Knightwalker):

Du-te la acel liceu si intreaba la secretariat.Iti va spune exact.Baftawinking

| Claudia15Maria a răspuns:

Intreaba la secretarit sau un profesorwinking