| Cristi1414 a întrebat:

Salut,revin cu o intrebare.
Am văzut ca la înălțimea de 1, 77 nu pot deveni model.
M-am uitat pe net si am vazut ca pot deveni model publicitar si este okay inaltimea mea daca am aspect plăcut.
Gen...sa fac publicitate la haine,cosmetice,parfumuri,vla,bla,bla si chiar am găsit o agentie, Etoiles si acolo e okay 1, 77.
Dar chestia e ca aia e singura agentie pe care am gasit-o. Daca sa zicem ca nu vreau sa ma duc acolo, cum pot sa devin model comercial/publicitar sau chiar sexy, ce trebuie sa fac sau cu cine sa vorbesc.
Daca vrea cineva sa ma vadă averi instagramul meu cristi.tiu

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Pai ia legatura cu agentia, trebuie sa iti faci un book [ care costa... ] profesional si mai departe daca prezinti interes te contacteaza ei, e concurenta mare oricumwinking

| deadhoe a răspuns:

Nu vad nimic placut la tine.

| Cristi1414 explică (pentru deadhoe):

Pai...daca am participat deja la o prezentare, si 3 modele internationale mi au zis ca am aspect dar nu am inaltime si sa încerc ca model comercial si deja am fost chemat la una dintre cele mai mari agentii din Transilvania bănuiesc ca nu ma pot lua dupa tine?