| danidni a întrebat:

Rog serozitate si dau fundita celui mai bun raspuns!
Am luat bacul cu 9 si nu stiu la ce facultate sa dau. Fac si box de performanță dar nu stiu daca ma ajuta cu ceva asta. Îmi doresc ceva in poliție, jandarmi, etc. Ajutati-ma va rog cu niște sfaturi, un sfat bun îmi poate alege viitorul!

Răspuns Câştigător
| AndreeaVoicu a răspuns:

Hei! Normal ar trebui sa te gandesti foarte bine si sa iti pui intrebarea,, Dar eu ce imi doresc de la viata?''. Depinde ce hobby-uri ai, cat timp liber ai, ce aspiratii ai etc. Eu cand m-am inscris la FSAS am facut-o pentru ca am simtit ca ma pliez pe ea. Eu daca as fi in locul tau, mi-as nota toate facultatile unde vreau sa aplic cu avantaje si dezavantaje. Doar gandeste-te ce vrei mai departe.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Pai da admitere la Academie, Jandarmerie, etc. Eu personal as merge pe prima, sansele sa te cutiteze unul cand spargeti o usa pentru un mandat sunt mai micilaughing