| MadalinT00 a întrebat:

Se aproprie semenstrul al doilea si nu stiu cum sa iau Bac-ul.Profesorii mei nu predau deloc. Puteti sa-mi dati un program sau crva ca sa invat materiile.Dau Bac-ul la romana, istorie si geografie.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine iti pui meditatii, deoarece e greu sa inveti singur si sa te tii de un anumit program.

| Peridava a răspuns:

Profesorii nu predau? Inseamna ca recapitulati materia.

| ArianaGrande23 a răspuns:

Eu te-as sfatui sa spui profesorilor problema sau sa incerci sa citesti din caiet informatiile pe care le consideri importante si sa le incerci sa le inveti. Succes la invatat!