| DDUCKX a întrebat:

Se mai merita sa ma mut pe semestrul 2 tinand cont ca sunt clasa a11a?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Dacă vrei neaparat, da. Pentru ca la anul chiar nu te mai lasa nimeni.

| patrik986 a răspuns:

Depinde la ce profil vrei sa mergi, daca pleci de la filo si vrei la bio chimie sau mate info cam greu. Dar daca vrei sa pleci la filo ai putea sa te muti doar ca trebuie sa tragi mai mult la romana, engleza, istorie si etc. Si pe mine ma arde gandul sa ma mut la filo deoarece ma omoara chimia...

| P3d1a a răspuns:

Da, dar trebuie sa te dedici si sa inveti pe rupte in fiecare zi daca vrei sa faci fata cu notele. E foarte greu mai ales daca pleci de la fio/stiinte sociale la mate info/bio chimie