| sined99 a întrebat:

Se poate intra la politie cu tatuaje sau urme cauzate de un accident? De exemplu un tatuaj mic pe spate, aproape insesizabil sau o taietura pe coapsa. As vrea un raspuns din partea cuiva ce se afla in cadrul academiei sau din partea cuiva care stie ce vorbeste.

4 răspunsuri:
| BTWIN a răspuns:

Din cate stiu eu nu poti intra cu defecte ale fetei...acum nu stiu de tatuaje sau alte chestii

| badearazvan a răspuns:

De tatuaj stiu sigur ca nu ai voie si nici de cicatrice din cate stiu

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se poate, daca o sa fii declarat apt medical.

| unprietenaproape a răspuns:

Trebuie sa nu fie vizibil. Nu se accepta orice. Dauneza imaginii