| sokeging a întrebat:

Salut situatia e in felul urmator, nu am reusti sa-mi conving parintii sa ma lasa sa-mi urmez cursurile la Cluj la universitatea Babes-Bolyiai si ei tin mortis sa studiez in Bucuresti la UNATC, insa scenaristica si filmologia se incadreaza la comunicare audio vizuala si nu imi pot da seama daca as putea sa iau probele.
Proba 1 – scris
Probele se notează cu note de la 1 la 10
a) Adaptarea cinematografică a unui scurt text literar.
b) O lucrare creativă pe o temă aleasă de comisie, cu acent specific audiovizual.
Proba 2 - scris
Probele se notează cu note de la 1 la 10
Analiza unui film în primă vizionare.
Proba 3 – oral
Probele se notează cu note de la 1 la 10
Colocviu de cultură cinematografică pe baza filmografiei și bibliografiei (orientative)
anunțate
Nu stiu cum trebuie sa fie rezolvate

1 răspuns:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Aici invatam gagicile de 13 ani plictisite de sex pozitii noi. Tu cauta alta strada - https://www.google.it/? gws_rd=ssl#q=unatc+Bucuresti+facebook