| hulkwirine a întrebat:

spuneti-mi va rog cit cistiga un actor care se filmeaza intr-un film? ma intreb daca e o profesie buna sa devii actor! stiu ca depinde de film si de vinzari, dar cam cit cistiga un actor obisnuit in Romania! dar in alte tari cum ar fi Italia sau Spania?

5 răspunsuri:
| Razorsharp a răspuns:

Un actor in Romania nu prea castiga. Cei de la Hollywood pot sa castige si milioane de dolari in rol principal.

| DimLight a răspuns (pentru Razorsharp):

Ai dreptate razorsharp. totusi habar nu ai cat de multe pitipoance saliveaza la actori romani de telenovele de 2 lei.

oricum sansa de reusita ca actor daca ramai in ro. e minima. hai poate peste zimbabwe laughing

| Razorsharp a răspuns (pentru DimLight):

Treaba cu pitipoancele nu aduc bani. Oricum pentru fete nu conteaza daca apari intr-un film sau esti jucator de nu stiu ce joc. Toata chestia este sa apari la TV.

| xPatriciaa a răspuns:

E o profesie foarte buna!

| valeria9764 a răspuns:

Salut deci iti voi raspunde la intrebarea ta actorii in Hollywood cistiga foarte bine in Spania si Italia desigur ca da poti sa iti incepi norocul nici nu stii cum peste citiva ani vei fi celebra bafta