| BlancaFantasma a întrebat:

SAlut! spuneti-mi va rog de ce imi tot apare cand vreau sa navighez pe net o imagine unde scrie "AW SNAP!" si imi da eroare? nu pot intra pe siteurile facultatilor si am nevoie de date de acolo pentru admitere...ce chestie mai e si asta? am virusi? cum pot remedia situatia imediat caci trebuie sa`mi pregatesc dosarul de admitere pana vineri? multumesc.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca aceasta eroare e la Chrome sau la Mozzila, inseamna ca ar trebui sa instalezi sau sa faci update la flash player, eventual sa instalezi si java daca nu ai, sau ceva nu e in regula cu browserul tau!