| hulkwirine a întrebat:

spuneti-mi va rog merita sa las colegiul ctetc Iasi mate info pentru a pleca la vreo scoala de fotbal! sincer iubesc sportul in general, pot de toate, elemente de gimnastica basket volei fotbal! as vrea sa merg la fotbal sau rugby, mai mult fotbal pentru ca se platest bine, nu stiu ce sa fac imi place dar nu foarte mult! ce sa fac?

2 răspunsuri:
| MauiThePreacher a răspuns:

Fă-te fotbalist, dacă asta-ţi place.

| mihaitzamd a răspuns:

Daca atit de mult iubesti sportul, si crezi ca daca alegi sportul inloc de colegiu vei fi mai fericit cred ca merita sa faci aceasta.Dar intii sfatuiestete cu parintii sau cu prietenii.Pentru ca omul e fericit atunci cind se ocupa cu ceea ce-i place.