| hulkwirine a întrebat:

spuneti-mi va rog merita sa las ctetc Iasi pentru a pleca la lps la fotbal? m-am saturat de matematica si tot felul de astea, vreau ceva sportiv! am 16 ani si vreau sa ma apuc serios de fotbal! pana acum am jucat doar in strada si am facut workout! vreau ceva de perfo\rmanta plus se castiga bine!
ce papere aveti?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pai,mai inainte spuneai ca vrei sa te apuci de baschet.Acum treci pe fotbal? Esti cam nehotarat.

| KingOfShadow a răspuns:

La lps normal mergi in clasa a 9 a acum nu stiu trebuie sa joci bine.