| Polistfever a întrebat:

Salut, stie cineva daca ma pot angaja paramedic cu asistenta medical terminata?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, se poate, dar numai dupa ce vei face un curs intens de Paramedici.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru Joker3134):

In nici un caz nu accepta un om incet, ca nu-si permit sa moara omul ala, pana pune mana soferul sa-l ridice cu targa sau sa alerge cu el in carca.
Si apoi, un om incet la minte si la picior, nu va fi niciodata capabil sa dea si sa ia, proba de sofat pe o ambulanta.

Răspuns utilizator avertizat
| Furnicuta000 a răspuns:

Da, dar nu la smurd ci la ambulanta. Si e foarte greu sa te angajezi acolo daca nu ai pile, sunt salarii mari si foarte multi doritori. Unii fac voluntariat ani intregi si tot nu sunt angajati.

| mgtow a răspuns (pentru Furnicuta000):

De unde salarii mari daca pleaca din tara inclusiv jandarmi si politai? laughing

| Furnicuta000 a răspuns (pentru mgtow):

Am pe cineva in familie care ajunge la 6000 lei pe luna cu tot cu sporuri. Dar are si vechime.