| BigLike a întrebat:

Salut stie cineva daca pot sa dau testul pentru cardul CSCS in limba romana? Sunt in Anglia, si mi-a zis cineva ca o cunostinta de a lui a dat testul in romana

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.romani-online.co.uk/forum/threads/ghid-cscs-test-card.12764/
Din ce observ pe acel site, spune ca 2 carti sunt in Romana si una singura in Engleza, sfatul lui este sa il dai in engleza spune, ca sa te obisnuiesti si cu limba+cuvintele utilizate. In cazul tau, nu stiu ce sa zic, ar trebui sa stapanesti engleza mediu.