| Dinescu_Alexandru_1998 a întrebat:

Salut, stie cineva daca studentul de la academia tehnica militara din Bucuresti are voie sa paraseasca campusul/incinta sa pe durata semestrului(in timpul saptamanii de luni pana vineri) sau daca poate macar in weekend (sambata-duminica)?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se poate de Sambata pana Duminica si si in alte sarbatori legale. Poti avea, de asemenea, permisii si concedii o data cu ceilalti sau separat pentru cazuri prevazute in regulamente (permisii pentru nunti, decese si alte evenimente familiale).

| Dinescu_Alexandru_1998 explică (pentru Salontanul):

Multumesc mult

| Salontanul a răspuns (pentru Dinescu_Alexandru_1998):

Multumesc si eu!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Are voie sa paraseasca doar daca este invoit.