| adriangrowinglife12 a întrebat:

Salut. Stie cineva job.uri de acasa dar care sa nu necesite nu stiu ce informatii gen IT sau mai stiu eu ce. Lucruri relativ usoare de facut care sa nu necesite anumite specializari. Multumesc anticipat.

9 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Lucrurile ușoare sunt făcute de oricine, și plătite foarte prost.

| adriangrowinglife12 explică (pentru Frank51):

Nu am nici o specialitate. Cum vrei sa fac chestii mai grele daca habar nu am? De aceea am zis chestii "usoare". Nu ca nu as vrea eu sa muncesc.

| Frank51 a răspuns (pentru adriangrowinglife12):

Ieși din zona de confort, învață un limbaj de programare sau încearcă să ajungi pe calitate sau tech service, acolo se câștigă binișor.

Banii contează, pentru că și așa marea majoritate se duc pe chirie mâncare șamd, de ce să nu ramai cu câteva zeci de mii de lei în mână.

| adriangrowinglife12 explică (pentru Frank51):

Multumesc. Eu voiam doar un job part time nu ma refeream la full time. Dar multumesc oricum pentru raspuns.

| Vântulalb a răspuns:

Confectionat pungi de hartie, umplut plicuri cu facturi sau alte scrisori, etc.