| BigLike a întrebat:

Salut stiti cumva daca exista consulat in manchester? Mi-a zis un prieten ca nu de mult timp s-a deschis consulat in manchester voi stiti ceva despre asta? daca ati putea sa imi dati un nr de tell sau adresa va multumesc frumos anticipat. P.S. stiu ca este unul in PRESTON inca acest prieten mi-a zis ca acum este inca unul in manchester.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu crezi ca ar fi mai usor sa-l suni pe prietenul care ti-a dat informatia asta?

| BigLike explică (pentru Violleta2022):

Mi-a spus ca a citit asta online insa nu din surse sigure si nu stie locatia si nici numar de telefon de asta am intrebat daca stie cineva de pe grup care poate chiar a avut nevoie si nu a fost nevoit sa mearga pana in Londra

| Violleta2022 a răspuns (pentru BigLike):

Cel mai simplu este sa intrii online pe site-ul Ambasadei noastre, din tara respectiva si acolo vei avea toata informatia, inclusiv a consulatelor din tara respectiva.