| ManeaIonut98 a întrebat:

Salut Stiti cumva unde gasesc si eu un job pentru minori? adica nu unul sa dau la sapa! laughing unul gen pliante...etc.

3 răspunsuri:
| Gdeni a răspuns:

Du-te la magazinele mari: carrefour kaufland. din asteahappy

| UtilizatorulN a răspuns:

Te duci la niste "baieti" care se ocupa cu reclame, sunt firme specializate, te duci la ei si vei imparti pliante in centrul orasului... big grin

| Andrei1997 a răspuns:

Incearca la MC! cunosc o fata de 13 ani care s-a angajat acolo! tot ce trebuie sa faci e sa prajesti cartofi, aripioare, etc.