| heyheyheyhey a întrebat:

stiti...dorinta mea este sa ajung actrita la Hollywood.Imi doresc asta din tot sufletul dar nu prea stiu cum sa fac ca sa ajung acolo. Va rog sa ma ajutati, am talent ...am tot ce-mi trebuie. Dar nuva rideti fiindca am niste vise mari sad

7 răspunsuri:
| Arhans a răspuns:

Păi în primul rând, se spune că dacă îţi doreşti ceva se va împlini!

Cum să ajungi acolo - documentează-te aici -- http://alinailioi.ro/......tor-roman/

Dacă ţi-am fost de ajutor, funda pls.

| VelaJohnny a răspuns:

Daca nu te remarca nimeni, nici macar pentru filmele romanesti, de unde ai tu pretentii pentru Hollywood? Crezi ca ajungi celebra peste noapte? Porneste cu pasi marunti, inscrie-te intr-un club de genu, la noi in scoala avem un astfel de grup/club (ce o mai fi). Oricum, nu te astepta ca daca ajungi sa fi la un film la Hollywood o sa ajungi vedeta, probabil o sa te faca femeie de servici sau personaj secundar in cel mai bun caz. Iti trebuie relatii, faima, nu ai chiar tot ce iti trebuie. Visezi cam departe, devino intai vedeta de film in Romania, joaca in filme romanesti intai. Daca poti aici poti si acolo. Acum tu iti sti singura situatia

| OnuOnulică a răspuns:

În primul rând pentru a ajunge la Hollywood e recomandabil să știi să scrii. Nu cred că poți să ajungi actriță (și mai ales la hollwood) dacă nu te remarci...fă-te remarcată cumva. Chiar dacă asta ar însemna să îți faci reclamă singură.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

In primul rand ar trebui sa urmezi o facultate de actorie

| WLMA a răspuns:

Sa ajungi la Hollywood ai nevoie fie de faima, fie de pile. Urmeaza o faculate. Apari in Playboy, mergi peste hotare (de preferabil SUA), joaca intr-un film pentru adulti, du-te la probe pentru un film normal. Gata. Sau du-te la probe dupa faculate sau acum, da nu ai asa multe sanse. Bafta!

| MariaCartoafa14 a răspuns:

In primul rand trebuie sa urmezi niste cursuri de actorie, apoi incepe prin a te face remarcata, gen : mergi la un concurs de talente apoi apari intr-o reclama.
Imprietenestete cu cateva vedete si apoi incepe usor, usor in Romania apoi trebuie sa ajungi in SUA.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca faci rost de cateva zeci de mii de $ sa te muti in SUA nu mai ai nevoie decat de noroc sa te remarci printre alte milioane de fete care au acelasi vis