| Ben9648 a întrebat:

Salut,știu ca nu mai este așa mult timp să mă înscriu la politehnică dar sunt foarte indecis.As alege inginerie electrică,dar nu sunt stăpân pe mate și fizică.Ce părere aveți, aș face față sau nu? Chiar nu știu ce să fac.Am făcut liceul cu calificarea tehnician în automatizări

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Atunci alege ceva ce stii si te simti confortabil, fiindca ingineria se manaca cu matematica, fizica si chimie, studiind fenomene, reacti ale metalelor samd.