| Mariomihaiq92 a întrebat:

Salut, sunt a 12 a și vreau sa dau la facultate la academia de politie, vor fi probleme dacă am un tatuaj care nu este la vedere?

5 răspunsuri:
| Yukidaruma a răspuns:

Nu e nicio problema, chiar recent urmaream pe TikTok un polițist care vorbea despre asta, nu mai este un criteriu de excludere, importante sunt capacitățile concurentului. Succes!

| dullcat a răspuns:

Buna.Raspunsul e nu.Succes.

| Hyperion7 a răspuns:

Mi se pare că nu.
Din câte știu eu, trebuie sa fie la vedere ca sa nu fii eligibil.

| daniela1107 a răspuns:

Nu

| Covidiu a răspuns:

Salut,cât timp tatuajul nu se vede purtând uniforma de vara(tricou si pantaloni lungi) nu iti spune nimeni nimic, succes