| srobbe a întrebat:

Sunt anul 2 Ingineria Transporturilor specializarea transport si logistica in Politehnica Bucuresti, doresc sa ma transfer pe specializarea autovehicule rutiere si vreau sa stiu in ce consta lucrul acesta si ce pasi sunt de urmat.

1 răspuns:
| eckblume a răspuns:

Eu stiu o prietena care a vrut sa se transfere de la un profil la altul si a trebuit sa gaseasca pe cineva care sa vrea sa faca schimb cu ea. Adica ea se ducea la profilul x, iar persoana de la profilul x se ducea in locul ei. Mai multe detalii nu stiu. Poti intreba la secretariat, probabil ele stiu mai bine procedura.