| anonim_4396 a întrebat:

Salut sunt baiat, am 15 ani si as vrea sa-mi incep viata sexuala!
ce s-ar putea intampla?

17 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Înainte de toate trebuie să te maturizezi, să ai simţul răspunderii, o relaţie stabilă şi un prezervativ mereu în buzunar.
Pa, pa.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Riscurile sunt pentru ea in primul rand, daca e prea mica. Tu in cel mai rau caz o sa ejaculezi repede si trebuie sa aiba rabdare cu tine pana iti revii, in cateva minute maxim. Ca sfat: sa folosesti neaparat prezervativ, iar fata sa fie mai experimentata. Si eu am facut prima data tot la 15 ani, dar a fost doar ocazional pana am mai crescut si am avut o prietena cu care ma vedeam mai des.

| elena a răspuns:

Măi, @anomim baiat de 15 ani, ai terminat de facut tot ce trebuia de facut la anii tai si gata hop, sus pe-o fata? Mai asteapta putin sa se maturizeze penisul, daca tu nu esti matur la cap.

| BRG a răspuns:

Salut în primul și în primul rînd ești încă prea mic să te gîndești la lucruri așa mari, voi în loc să vă gîndiți la ce liceu să dați, vă stă capul doar la fete și la sex, așteaptă și tu să crești și să te maturizezi, iar sexul este un lucru rezervat persoanelor căsătorite, mai gîndește-te bine.

| Catalion a răspuns:

Nimic, in afara ca nu o sa mai fi virgin si probabil o sa ai ceva responsabilitati fata de acea fata. Totusi, sexul nu e o joaca, asa ca, gandeste-te bine inainte sa o faci. Ai dabia 15 ani si o sa ai toata viata la dispozitie pentru aceste lucruri.

| lifeistough a răspuns:

S-ar putea sa devii tatic!

| Ana-Maria94 a răspuns:

Ar trebui sa mai astepti, nu ai timp o viata.

| Nu conteaza a răspuns:

Dne fereste...la 15 ani ar trebui sa te preocupe intrarea la liceu. fetele doar intr-o anumita masura adica ok te lingi cu fata, poate ajungi s-o iubesti, da nu te culci cu ea. asteapta si u pana cand esti major

| Mya a răspuns:

Sa vedem thinking daca nu porti prezervativ s-ar putea sa te contaminezi cu vreo boala, ori...mai era ceva cu "b", a da! Bebelus! happy Sunt asa scumpi! Si...sa ti se rupa ata?hee hee Lucruri care iti pot schimba viata. Dar, doar esti pregatit pentru asta, ai 15 ani! :O

| scarly86 a răspuns:

Absolut nimic, trebuie doar sa ai grija sa te protejezi intotdeauna, chiar daca fata se protejeaza cu pilule contraceptive ori altceva.folosind prezervativul vei evita sa devii tata inainte de vreme pentru ca spermatozoizii nu mai ajung in vaginul fetei si vei evita tot soiul de boli, inclusiv SIDA.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa iti placawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa te omoare in bataie tatal fetei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa te omoare in bataie tatal fetei.

| fashionaddict a răspuns:

O sa devii dependenttongue

| addflo a răspuns:

Exista un pericol urias care nu poate fi ignorat: Sa-ti placa! happy

| gabi_2891 a răspuns:

Acum este o joaca, dar de abia dupa 25 de ani o sa iti dai seama ce este viata sexuala, deocamdata distractie placuta.happy

| amaliamaria a răspuns:

Nimic, in afara ca nu o sa mai fi virgin si probabil o sa ai ceva responsabilitati fata de acea fata. Totusi, sexul nu e o joaca, asa ca, gandeste-te bine inainte sa o faci. Ai dabia 15 ani si o sa ai toata viata la dispozitie pentru aceste lucruri.