| benga94 a întrebat:

Sunt baiat am 23 de ani si mar bate gindul sa incep o cariera de maseur dar nu stiu ce sa aleg ca sunt foarte multe,as dori ceva ce se cauta si e cit de cit bine platin in strainatate ca nu am de gind sa raman aici,am vazut ceva gen kinetoterape,masaj de relaxare, reflexoterapie mai erau si letele acum habar nu am care e diferenta intre ele singurul lucru care m-ar interesa care e la mai mare cautatre pan strainatate, astept raspunsurile voastre!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa cate stiu sunt societati care predau toate tipurile de masaj. cauta cursuri de maasaj pe net. si oricum vei avea clienti pentru toate tipurile de masaj. http://www.scoalameademasaj.ro