| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sunt clasa 10 a si ma gandesc sa ma apuc de fotbal. Oare o sa am timp si de scoala? Stiu ca sunt fotbalisti si de la rapid care au terminat cu 10 in bac doar intreb si dupa o sa mai am timp si de facultate? Sa am ceva de backup in caz ca fotbalul nu merge ca sa nu raman pe strazi laughing)

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| StoicAnalysis a răspuns:

Daca asta vrei, apuca-te de fotbal. Poti sa le faci pe amandoua daca stii sa-ti organizezi timpul.

| alexandron a răspuns:

Sincer nu cred ca o sa ai timp de amandoua odata, mai ales ca daca vrei sa devii fotbalist, trebuie sa fii 100% dedicat sportului rege si nu o sa mai ai asa mult timp de altceva, asta in cazul de chiar vrei sa ajungi unde ai spus tu.
Chiar si asa, tot este dificil