| adimancool a întrebat:

Salut,sunt clasa 8a si ma cam bat la cap intrebarile:"ce voi face in viitor? ce stiu sa fac? la ce liceu sa dau? Si mai ales :Ce imi place sa fac? "Initial am vrut sa dau la liceul militar...dar ma tem de proba sportiva sunt cam gras si nu trec cam sunt sigur de treaba asta de obicei eu ma bazez pe inteligenta nu pe sport dar acum chiar imi strica toate treburile si acu vreau sa dau la liceul silvic stie careva cate ceva despre el? medie si daca se da vreun examen ca sa intru mersi

3 răspunsuri:
| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Eu zic sa mergi la secretariatul liceului respectiv sau sa dai un telefon si sa-i intrebi mai multe detalii despre admitere.
Daca imi zici numele liceului iti caut eu cateva date de contact.
Te pup! :*

| adimancool explică (pentru Latinmoon):

Liceul silvic campulung moldovenesc

| Latinmoon a răspuns (pentru adimancool):

Http://www.admitereliceu.ro/......ldovenesc, ai aici si numarul de telefon si mailul incearca sa le lasi un mesaj sau sa-i suni.
Good luck! >:D