| Cristian3069 a întrebat:

Sunt clasa a 10a si sunt foarte curios care sunt pasii de facut spre o facultate. Stiu ca este devreme si mai este o cale lunga,dar vreau sa stiu ce trebuie sa fac concret pentru a-mi urma studiile. Stiu spaniola si sunt incepator in limba rusa,de aceea m-am gandit la Facultatea de limbi straine din Bucuresti. Pentru cineva care a fost sau este acolo, puteti sa-mi descrieti atmosfera de acolo si cum v-ati inscris? Multumesc mult anticipat happy

3 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

E destul de greu la limbi străine în București, dar am auzit ca atmosfera e ok și exista destule oportunități interculturale

| sierra1 a răspuns:

Datele de anul ăsta nu sunt relevante pentru 2022 când termini, Se modifică multe

| Cristian3069 explică (pentru sierra1):

Multumesc pentru raspuns big grin